Yeni Reduced price! Orijinal marka yeni ZTE ZXHN F660 GPON onu, 1GE + 3FE port + 1 ses portları + WIFI ONT, İngilizce arayüzü Daha büyük görüntüle

Orijinal marka yeni ZTE ZXHN F660 GPON onu, 1GE + 3FE port + 1 ses portları + WIFI ONT, İngilizce arayüzü

₺284.47

Yeni ürün

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 31cm x 18cm x 7cm (12.20in x 7.09in x 2.76in)
Marka Adı OFENG-SECURITY
Model Numarası F660 V3
Model Number zte F660 V3
ports 1GE+3FE port +1voice ports + WIFI
version English interface
Network-side SC/UPC
Product type GPON ONT
Power Adapter EU,AU,AM,UK,US


Orijinal marka yeni ZTE ZXHN F660 GPON onu, 1GE + 3FE port + 1 ses portları + WIFI
ONT, İngilizce arayüzü
Orijinal ZTE GPON onu F660 v3.0 Destek SIP VOIP protokolü
Modeli
Yapılandırma
Boyut/adet
LAN
Telefon
Wifi
PPPOE
Firmware
F660 v3.0
4FE
2 tencere
Evet
Evet
Ingilizce
282*163*64 Mm /0.52kgs
Açıklamalar
GPON
Uygulama ve Avantajı:
1. Benimseyen gelişmiş 11n teknikleri dahil MIMO ve kanal bağlı, F660 üstün kablosuz performansı oluşturur. Veri oranları kadar 300 Mbps, veri iletim LAN içinde daha verimli olur ve yüksek bant genişliği uygulamaları gibi HD video ve online oyun çalıştırmak daha sorunsuz
2. , F660 sunuyor VoIP (Voice over IP) üzerinden hizmet iki FXS portu. Kullanıcı iki telefon numaraları kadar olabilir, bir özel ve bir kamu, zaman iki SIP hesapları açıldı vardır. SOHO uygulama için uygundur.
3. IPv6 için destek ile/IPv4 Çift Yığını (DS-lite),, F660 yardımcı olur operatörleri ve son kullanıcılar için pürüzsüz evrim ile gelecek geçirmez ağ elde.
4. , F660 olarak hareket edebilir bir DLNA Dijital Medya Sunucusu (DMS). Herhangi bir DLNA Dijital Media Player (DMP) bağlı ağ, bulmak ve tüm medya içeriği dahil video, müzik ve fotoğrafları depolama USB portları bağlı F660.
5. , F660 USB HDD ile bağlı olabilir, flash Disk veya yazıcılar USB bağlantı noktaları ve olarak hareket dosya sunucusu, FTP sunucusu, ve baskı sunucusu. Kolayca destek dosya yedekleme, dosya paylaşımı ve ağ paylaşılan baskı.
6. QoS özellikleri F660 etkinleştirin servis sağlayıcıları için tasarım QoS ilkeleri ve öncelik kritik hizmetleri böyle olarak IPTV ve VoIP serbestçe onların bireysel servis planları dayalı. Böylece, servis sağlayıcıları teslim olabilir gerçek çok oyun uygulamaları kullanıcıları ve ağ verimliliği artırmak.

Etiketler: Ucuz Orijinal marka yeni ZTE ZXHN F660 GPON onu, 1GE + 3FE port + 1 ses portları + WIFI ONT, İngilizce arayüzü, Yüksek Kalite Orijinal marka yeni ZTE ZXHN F660 GPON onu, 1GE + 3FE port + 1 ses portları + WIFI ONT, İngilizce arayüzü, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

Orijinal marka yeni ZTE ZXHN F660 GPON onu, 1GE + 3FE port + 1 ses portları + WIFI ONT, İngilizce arayüzü

Orijinal marka yeni ZTE ZXHN F660 GPON onu, 1GE + 3FE port + 1 ses portları + WIFI ONT, İngilizce arayüzü

Orijinal marka yeni ZTE ZXHN F660 GPON onu, 1GE + 3FE port + 1 ses portları + WIFI ONT, İngilizce arayüzü Orijinal ZTE GPON onu F660 v3.0 Destek SIP VOIP protokolü Modeli Yapılandırma Boyut/adet LAN Telefon Wifi PPPOE Firmware F660 v3.0 4FE 2 tencere Evet Evet Ingilizce 282*163*64

İlgili ürünler