Yeni Reduced price! Arista Uyumlu 10GBASE-LRL SFP-10G-LRL Ağlar SFP + 1310nm 1 km DOM Transceive Daha büyük görüntüle

Arista Uyumlu 10GBASE-LRL SFP-10G-LRL Ağlar SFP + 1310nm 1 km DOM Transceive

₺227.52

Yeni ürün

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 25cm x 1cm (7.87in x 9.84in x 0.39in)
Model Numarası SFP-10G-LRL
Marka Adı LODFIBER

Arista Uyumlu 10GBASE-LRL SFP-10G-LRL Ağlar SFP + Alıcı-verici (SMF, 1310nm, 1 km, LC, DOM) ürün Detayları Arista Ağları Hakiki SFP-10G-LRL satıcı Adı LODFIBER Form Tipi SFP + Max Veri Hızı 10 Gbps dalgaboyu 1310nm Max Kablo Mesafesi * 1 km arayüz LC dubleks optik Bileşenleri FP 1310nm kablo Tipi SMF DOM Desteği Evet TX Güç-6.5 ~-0.5dBm alıcı Hassasiyeti ticari Sıcaklık aralığı 0-70 ° C (32 158 ° f) HTS-Uyumlu Kod 8517706000 kalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır. biz üstün ile müşterilerine sunan adanmıştır, standartlara uyumlu ürünleri ve hizmetleri. LODFIBER verifications birçok kalite sistemi geçti vardır, gibi CE, RoHS, FCC, kurulan bir uluslararası standart kalite güvence sistemi ve kesinlikle tasarım sırasında uygulanan standart yönetim ve kontrol, geliştirme, üretim, kurulum ve hizmet. lütfen Not: Yüklerken bir üçüncü parti alıcı-verici ağ donanımları garantiyi geçersiz garanti etmez. ağ ekipmanları üreticileri kendi ürünleri üzerinde garanti desteği tüm belirten kurallar var etkilenmeyecektir. ömür boyu Garanti tüm fiber optik ürünler LODFIBER tamamen malzeme ve işçilik hatalarına karşı garantilidir bir ömür boyu garanti ile. kaynaklanan hasarları kapsamaz bu garanti kaza, yanlış bakım, yanlış kullanım, ihmal, normal aşınma ve yıpranma, veya doğal renkler ve malzemeler arıza üzerinde genişletilmiş zaman ve kullanımı. paketleme ve Etiketleme bu işlemek için kolay ve iyi korunmuş telsiz paketi etiketli olmuştur ve işaretlenmiş varsayılan LODFIBER standartları. özelleştirilmiş etiket veya paket çözümleri istek üzerine mevcuttur. OEM ve Gümrük ortaklık dünya standartlarında OEM üreticileri çeşitli ile, 8 yıldır LODFIBER verebilmektedir tüm ihtiyaçları için özelleştirilmiş yüksek kaliteli ve maliyet-etkin çözümler ve özellikleri, dahil optik tasarım, mekanik tasarım, baskılı Devre kartı (PCB) düzeni ve elektrik tasarım, yazılım & firmware tasarım, entegre montaj, belirli etiketleri, vb kabaran Ile satış ve olumlu müşteri geribildirim, LODFIBER dünya genelinde hızla genişleyen olmuştur ve optik haberleşme sanayi lider sağlayıcı haline geliyor. eğer ürünleri ilgilendi, de bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen gönderi LODFIBER FedEx üzerinden yollayabilirsiniz, DHL, UPS, TNT, EMS veya bir müşteri-düzenlenmiş taşıyıcı. öğeleri genellikle aynı gün sevk (bazı vericiler 20 dakika kapı dışarı olabilir). biz hiçbir stok varsa herhangi bizim küresel depolar, sevkiyat 1-2 gün gecikecek. DHL teslimat için 2-4 iş günü alacak ve FedEx sadece ihtiyacı 1-3 iş günü. İspanya için, İtalya, brezilya ve diğer bazı ülkeler, öğeler gümrük nedeniyle gelmesi uzun sürebilir clearan

Etiketler: Ucuz Arista Uyumlu 10GBASE LRL SFP 10G LRL Ağlar SFP + 1310nm 1 km DOM Transceive, Yüksek Kalite Arista Uyumlu 10GBASE-LRL SFP-10G-LRL Ağlar SFP + 1310nm 1 km DOM Transceive, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

Arista Uyumlu 10GBASE-LRL SFP-10G-LRL Ağlar SFP + 1310nm 1 km DOM Transceive

Arista Uyumlu 10GBASE-LRL SFP-10G-LRL Ağlar SFP + 1310nm 1 km DOM Transceive

Arista Uyumlu 10GBASE-LRL SFP-10G-LRL Ağlar SFP + Alıcı-verici (SMF, 1310nm, 1 km, LC, DOM) ürün Detayları Arista Ağları Hakiki SFP-10G-LRL satıcı Adı LODFIBER Form Tipi SFP + Max Veri Hızı 10 Gbps dalgaboyu 1310nm Max Kablo Mesafesi * 1 km arayüz LC dubleks optik Bileşenleri FP 1310nm kablo Tipi

İlgili ürünler